KARATE: A_DIÁKOLIMPIA_DÖNTŐJÉBE_JUTOTT_KARATÉKÁK_NÉVSORA

Szeretettel köszöntelek a BUSHI DOJO KARATE KLUB közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 167 fő
  • Képek - 4729 db
  • Videók - 521 db
  • Blogbejegyzések - 107 db
  • Fórumtémák - 17 db
  • Linkek - 32 db

Üdvözlettel,

BUSHI DOJO KARATE KLUB vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a BUSHI DOJO KARATE KLUB közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 167 fő
  • Képek - 4729 db
  • Videók - 521 db
  • Blogbejegyzések - 107 db
  • Fórumtémák - 17 db
  • Linkek - 32 db

Üdvözlettel,

BUSHI DOJO KARATE KLUB vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a BUSHI DOJO KARATE KLUB közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 167 fő
  • Képek - 4729 db
  • Videók - 521 db
  • Blogbejegyzések - 107 db
  • Fórumtémák - 17 db
  • Linkek - 32 db

Üdvözlettel,

BUSHI DOJO KARATE KLUB vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a BUSHI DOJO KARATE KLUB közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 167 fő
  • Képek - 4729 db
  • Videók - 521 db
  • Blogbejegyzések - 107 db
  • Fórumtémák - 17 db
  • Linkek - 32 db

Üdvözlettel,

BUSHI DOJO KARATE KLUB vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

 

Diákolimpia Országos Döntő  Szeghalom
Továbbjutók: sárga háttérrel "A" csop.-ból, kékháttérrel "B" csop.-ból



Gy.I.ffi 30kg:   
No. Name Club
1 Gál Barnabás Jászberény
2 Chlebik Bence Hajdúszoboszló
3 Pataki Viktor Shogun SE
4 Szajka Bendegúz Jászberény
5 Ficzere Roland Jászberény
6 Kövér János Jászberény
7 Szarvas Szilárd Jászberény
8 Szloboda Márton Kyo-Shin SE Balsa
9 Lajtos Patrik Kaba
10 Kányási Balázs Balmazújváros
11 Vass Norbert József Enying
12 Zsákai Arnold Power SE (Abony)
13 Kovács Dániel Castrum SC Kapuvár
14 Rauf Sahin Castrum SC Kapuvár
15 Molnár Milán Pápa
16 Horváth Gerold Alba Regia SC
17 Szalai Sámuel Castrum SC Kapuvár
18 Szűcs Bence Kalocsa
19 Ádám Kristóf Power SE (Abony)



Gy.I.ffi 37kg:   
No. Name Club
1 Karczub Donát Nyírbátor
2 Soltész Andor Kisvárda
3 Honti Péter Jászberény
4 Durucz Dávid Jászberény
5 Nagy Soma Albatrosz SE
6 Simon Norbert Jászberény
7 Kiss Péter Kyo.Hungária SE
8 Korsós Péter Albatrosz SE
9 Kasza Dávid Nagykőrös
10 Fris Norbert Budai Harcművész SE
11 Bochnicsek Bence Damashi KSE
12 Molnár Krisztián Pusztaszabolcs
13 Radnai Viktor Várpalota
14 Bendiák Soma Gyöngyös
15 Schwarcz Barnabás Várpalota
16 Gartner Martin Castrum SC Kapuvár



Gy.I.ffi +37kg:   
No. Name Club
1 Kovács Ádám Albatrosz SE
2 Szekeres Richard Senshi SE
3 Moczó Milán Jászberény
4 Fajka Ádám Jászberény
5 Káldi Róbert Albatrosz SE
6 Vernyik Attila Gyöngyös
7 Fekete Gergely Vértesi TSE
8 Gaál Gellért Sopron Kamikaze
9 Filus Norbert Kalocsa
10 Winkler Barnabás Arrabona KK Győr
11 Horváth Ferenc Sümeg Város SE
12 Iván Bence Sümeg Város SE



Gy.I.női 28kg:   
No. Name Club
1 Ubán Lili Banzai KKK
2 Oláh Dóra Shinzó Dojo Földes
3 Oláh Nóra Shinzó Dojo Földes
4 Berényi Hanna Albatrosz SE
5 Litvák Lili Kyo.Hungária SE
6 Benkő Noémi Pápa
7 Németh Loretta Arrabona KK Győr
8 Mészáros Lili Kalocsa
9 Farkas Ágnes Vértesi TSE
10 Molnár Brigitta Castrum SC Kapuvár



Gy.I.női 35kg:   
No. Name Club
1 Szabó Lidi Jászberény
2 Kerekes Réka Jászberény
3 Straubinger Kitti Renmei SE
4 Váradi Henrietta Tekeres SK
5 Áman Réka Kiskörös



Gy.I.női +35kg:   
No. Name Club
1 Korsós Blanka Albatrosz SE
2 Flórián Csilla Szeged Ichiro SE
3 Somogyi Viktória Senshi SE
4 Nagy Natália Vértesi TSE
5 Vida Vivien Stabilitás






Gy.II.ffi 36kg:   
No. Name Club
1 Herman Krisztofer Szeged Ichiro SE
2 Molnár Tamás Senshi SE
3 Márkus Dominik Victory Martfű
4 Mikla Zoltán Kisvárda
5 Szabó Roland Jászberény
6 Balogh Tiborc Biharnagybajom
7 Bartha Patrik Biharnagybajom
8 Kiss Péter Shinzó Dojo Földes
9 Bodnár Norbert Kaba
10 Balázs István Power SE (Abony)
11 Kránitz Mátyás Sopron Kamikaze
12 Komáromi Zalán Siófok
13 Szegedi Gergő Renmei SE
14 Kovács Botond Pápa
15 Miszori Tamás Arrabona KK Győr
16 Papp Győző Castrum SC Kapuvár
17 Novák Márton Várpalota
18 Orosz Patrik Vértesi TSE
19 Máté krisztián Siófok
20 Ádám Richárd Power SE (Abony)



Gy.II.ffi 44kg:   
No. Name Club
1 Palásti Kristóf Jászberény
2 Pusztai Roland Shogun SE
3 Lele Attila Senshi SE
4 Mészáros Norbert Shogun SE
5 Hoffmann János Victory Martfű
6 Borsányi Gergő Jászberény
7 Hegedűs Bendegúz Siófok
8 Pantelics Bence Castrum SC Kapuvár
9 Németh Márk Castrum SC Kapuvár
10 Papp Dániel Castrum SC Kapuvár
11 Rácz Barnabás Gyöngyös
12 Raffael Ferenc Enying
13 Balpataki Gergő Tekeres SK
14 Kovácsi Benjámin Damashi KSE
15 Garai Martin Tekeres SK
16 Dénes Ákos Soproni MAFC



Gy.II.ffi 52kg:   
No. Name Club
1 Murvai Márton Albatrosz SE
2 Bajor Richárd Jászberény
3 Fejes Levente Albatrosz SE
4 Tigyi Bence Victory Martfű
5 Lévai Richárd Jászberény
6 Bugyi Tibor Senshi SE
7 Kiss Árpád Biharnagybajom
8 Séllei László Biharnagybajom
9 Véghelyi Rajmund Castrum SC Kapuvár
10 Molnár Tibor Budai Harcművész SE
11 Farkas Csaba Nagykőrös
12 Váradi Ákos Tekeres SK
13 Balázs Zénó Kiskörös



Gy.II.ffi +52kg:   
No. Name Club
1 Dávid Ádám Berettyó Budo SE
2 Dávid Máté Berettyó Budo SE
3 Berencsi Csaba Kisvárda
4 Ludnai Bercel Hajdúszoboszló
5 Nagy Benedek Pápa
6 Jerkó Máté Castrum SC Kapuvár



Gy.II.női 35kg:   
No. Name Club
1 Mező Liliána Jászberény
2 Papp Dóra Senshi SE
3 Berényi Janka Albatrosz SE
4 Farkas Liza Albatrosz SE
5 Bíró Alexandra Nyírbátor
6 Vágó Gréta Nyírbátor
7 Bernáth Fanni Kaba
8 Palman Viola Vértesi TSE
9 Fazekas Éva Arrabona KK Győr
10 Vas Tekla Renmei SE
11 Szűcs Luca Kalocsa
12 Törcsvári Csenge Gyöngyös
13 Veress Lili Arrabona KK Győr



Gy.II.női 45kg:   
No. Name Club
1 Somogyi Patrícia Senshi SE
2 Szilágyi Fanni Victory Martfű
3 Bodnár Viktória Nyírbátor
4 Kufita Veronik Kyo-Shin SE Balsa
5 Pelyák Leila Nyírbátor
6 Nagy Fanni Gyöngyös
7 Buna Zsófia Tekeres SK
8 Kabay Klaudia Kalocsa



Gy.II.női +45kg:   
No. Name Club
1 Lénárt Kitti Berettyó Budo SE
2 Pap Krisztina Szeged Osu-no Seishin
3 Bene Brigitta Nagykőrös
4 Tajti Bianka Nagykőrös
5 Tóth Csenge Nagykőrös
6 Dezső Kata Rita Vértesi TSE
7 Tiffinger Fanni Tekeres SK
8 Pataki Viktória Pataki-Team
9 Ábrahám Zsanna Pápa
10 Vegerbauer Roberta Castrum SC Kapuvár
11 Fehér Eszter Tekeres SK






Serd.ffi 44kg:  
No. Name Club
1 Kurucsai Áron Banzai KKK
2 Budai Attila Victory Martfű
3 Papp Dániel Senshi SE
4 Szabó Máté Jászberény
5 Gál Lajos Biharnagybajom
6 Dandár Márk Nyírbátor
7 Bodnár József Kaba
8 Kállai József Power SE (Abony)
9 Tóth Róbert Csorna
10 Barna Tamás Várpalota
11 Soós Ákos Castrum SC Kapuvár
12 Mecséri András Sokoró KE Győr
13 Orosz Tamás Sopron Kamikaze
14 Eperjesy Ákos Gyöngyös
15 Tóth Levente Renmei SE
16 Cseh Dávid Tekeres SK



Serd.ffi 54kg:  
No. Name Club
1 Bordás Sándor Jászberény
2 Mike Miklós Gergely Jászberény
3 Fekete Farkas Mór Victory Martfű
4 Tóth Zoltán Shogun SE
5 Harangi Krisztián Hajdúszoboszló
6 Juhász Attila Jászberény
7 Sasi Levente Albatrosz SE
8 Bakos Sándor Albatrosz SE
9 Tóth Dániel Siófok
10 Vastag Adrián Renmei SE
11 Szalay Kristóf Sopron Kamikaze
12 Smuk Dániel Csorna
13 Tenki Péter Soproni MAFC
14 Tóth Sándor Kalocsa
15 Csepregi Mátyás Sopron Kamikaze
16 Csóka Tamás Sopron Kamikaze
17 Gócsa Tibor Power SE (Abony)



Serd.ffi 64kg:  
No. Name Club
1 Nagy Norbert Kagami SE
2 Rásó Csaba Hajdúszoboszló
3 Mészáros Zsolt Victory Martfű
4 Szűcs Péter Shogun SE
5 Ricsák Erik Kyo-Shin SE Balsa
6 Zsila Krisztián Biharnagybajom
7 Tuza Roland Jászberény
8 Zuber Krisztián Castrum SC Kapuvár
9 Kőműves Marcell Csorna
10 Bágyi Zoltán Gyöngyös
11 Zrínyi Bonifác Soproni MAFC
12 Czibulya Botond Sokoró KE Győr
13 Kovács Ádám Csorna
14 Sánta István Power SE (Abony)



Serd.ffi 74kg:  
No. Name Club
1 Sebestyén Miklós Banzai KKK
2 Szmolár Gergő Kemecse
3 Nagy Márk Kagami SE
4 Ludasi Krisztián Shogun SE
5 Nagy Kristóf Shogun SE
6 Szabó Dávid Jászberény
7 Ferenczi Csongor Soproni MAFC
8 Dudás Roland Kalocsa
9 Szűcs Ádám Castrum SC Kapuvár
10 Tóth Keve Nagykőrös
11 Kutasi Ádám Sopron Kamikaze



Serd.ffi +74kg:  
No. Name Club
1 Kazsamér Richárd Nyírbátor
2 Szabó Levente Mátészalka
3 Szörnyi Gergő Shinzó Dojo Földes
4 Boros László Berettyó Budo SE
5 Schimicsek Máté Gyöngyös
6 Holczer Tamás Sümeg Város SE



Serd.női 48kg:  
No. Name Club
1 Berencsi Timea Kisvárda
2 Szőnyi Adrienn Shinzó Dojo Földes
3 Borsányi Boglárka Jászberény
4 Gönczi Barbara Hajdúszoboszló
5 Fülöp Ágota Albatrosz SE
6 Szabó Szonja Banzai KKK
7 Horváth Kitti Renmei SE
8 Tóth Marina Siófok
9 Takács Réka Soproni MAFC
10 Balázs Natasa Gyöngyös
11 Borz Klaudia Várpalota
12 Németh Veronika Castrum SC Kapuvár
13 Borz Krisztina Várpalota
14 Domján Noémi Siófok
15 Major Martina Siófok
16 Ulrich Vanessza Kalocsa



Serd.női 58kg:  
No. Name Club
1 Kiss Imola Berettyó Budo SE
2 Kovács Dorina Albatrosz SE
3 Kovács Tímea Senshi SE
4 Maszlag Ildikó Kaba
5 Antal Sára Bernadett Berettyó Budo SE
6 Tölli Eszter Sopron Kamikaze
7 Antalovics Alda Stabilitás
8 Szűcs Abigél Vértesi TSE
9 Cseh-Simon Eszter Vértesi TSE



Serd.női +58kg:  
No. Name Club
1 Agárdi Terézia Amanda Senshi SE
2 Kiss Eszter Kaba
3 Ecseki Luca Banzai KKK
4 Farkas Adrienn Shogun SE
5 Wiszler Réka Victory Martfű
6 Nyerges Letícia Jászberény
7 Horváth Ramóna Pusztaszabolcs
8 Feczák Bianka Tekeres SK
9 Bogara Nikolett Vértesi TSE
10 Vigyikán Gyöngyvér Pusztaszabolcs






Ifj.ffi 55kg:  
No. Name Club
1 Karczub Zalán Nyírbátor
2 Magyar János Kemecse
3 Mézner Dávid Hajdúszoboszló
4 Báthori Barnabás Victory Martfű
5 Sárdi Róbert Szeged Ichiro SE
6 Kiss Máté Nyírbátor
7 Fehér Péter Kaba
8 Kemecsei Ádám Shinzó Dojo Földes
9 Paragi Gergő Szeged Ichiro SE
10 Fábián Márk Castrum SC Kapuvár
11 Kovács Gergő Alba Regia SC
12 Südi Benjamin Daisen SE
13 Keller Krisztián Damashi KSE
14 Pájer Bence Siófok
15 Kazári Márk Várpalota



Ifj.ffi 65kg:  
No. Name Club
1 Horváth Csaba Kemecse
2 Tóth Dániel Senshi SE
3 Somogyi Viktor Senshi SE
4 Oláh Gábor Berettyó Budo SE
5 Pintér István Banzai KKK
6 Juhász Ádám Banzai KKK
7 Nyikos Gergő Kaba
8 Olasz Márkó Szeged Ichiro SE
9 Igler Gábor Soproni MAFC
10 Khirer Gyula Nagykőrös
11 Köveskúti Ádám Soproni MAFC
12 Kovács Manó Benedek Siófok
13 Ujvári Bálint Nagyatád
14 Megyeri Marcell Veszprémi Fitt SE
15 Ludszky Zsolt Várpalota
16 Csernus Kristóf Nagykőrös



Ifj.ffi 75kg:  
No. Name Club
1 Rétfalvi Tamás Kisvárda
2 Fülöp Imre Szeged Ichiro SE
3 Kovács Kristóf Jászberény
4 Vadászi Félix Kemecse
5 Nagy Márk Jászberény
6 Turgyán József Nyírbátor
7 Kókai Dániel Jászberény
8 Oláh Krisztián Kyo.Hungária SE
9 Magyari Balázs Kagami SE
10 Nagy Krisztián Siófok
11 Nagy István Power SE (Abony)
12 Holl Barna Stabilitás
13 Hess Kristóf Sopron Kamikaze
14 Jarabin Boldizsár Stabilitás



Ifj.ffi +75kg:  
No. Name Club
1 Dávid András Berettyó Budo SE
2 Kovács Péter Jászberény
3 Lizák Richárd Siófok
4 Babcsán Martin Power SE (Abony)
5 Katona Bence Sokoró KE Győr
6 Molnár Patrik Castrum SC Kapuvár
7 Szőllősi Bence Gyöngyös



Ifj.női 54kg:  
No. Name Club
1 Karczub Miriam Nyírbátor
2 Szekeres Liliána Jászberény
3 Magyar Regina Kyo-Shin SE Balsa
4 Gál Inez Banzai KKK
5 Cseh Bernadett Kaba
6 Antal Zsófia Berettyó Budo SE
7 Kovács Vivien Power SE (Abony)
8 Vass Laura Bianka Enying



Ifj.női 60kg:  
No. Name Club
1 Buglyó Magdolna Hajdúszoboszló
2 Demeter Zsófia Szeged Ichiro SE
3 Török Sára Shinzo Dojo Földes
4 Éltető Daniella Kyo-Shin SE Balsa
5 Nagy Rebeka Albatrosz SE
6 Kovács Fanni Albatrosz SE
7 Molnár Mercédesz Power SE (Abony)
8 Kis Vivien Nagykőrös
9 Monostori Kitti Sopron Kamikaze



Ifj.női +60kg:  
No. Name Club
1 Papp Zsanett Senshi SE
2 Farkas Györgyi Banzai KKK
3 Driesz Annamária Albatrosz SE
4 Nagy Dorina Albatrosz SE
5 Markó Fruzsina Kisvárda
6 Barzsó Rebeka Castrum SC Kapuvár
7 Tóth Alexandra Siófok
8 Bánszki Eszter Tekeres SK
9 Kéri Luca Tekeres SK
10 Tóth Ágota Power SE (Abony)
11 Jelencsics Liza Sokoró KE Győr
12 Kovács Eszter Csorna






Jun.ffi 65kg:  
No. Name Club
1 Kelemen Máté Hajdúszoboszló
2 Kovács Péter Senshi SE
3 Ferenci János Kemecse
4 Jelenfi Róbert Victory Martfű
5 Virág Ábris Victory Martfű
6 Lénárt Csaba Berettyó Budo SE
7 Oláh Sándor Berettyó Budo SE
8 Laub Dávid Kyo-Shin SE Balsa
9 Csajbók Viktor Power SE (Abony)
10 Mármarosi Dániel Siófok
11 Kovács Gergely Power SE (Abony)
12 Rusznák Gábor Siófok
13 Tóth Máté Sokoró KE Győr
14 Molnár Bence Siófok
15 Nagy Márk Gábor Veszprémi Fitt SE
16 Tóth Bence Renmei SE



Jun.ffi 75kg:  
No. Name Club
1 Kovács Mihály Ádám Kyo.Hungária SE
2 Turgyán Miklós Nyírbátor
3 Fehér Imre Hajdúszoboszló
4 Antal Dávid Shinzó Dojo Földes
5 Pásztor Zoltán Jászberény
6 Firster Gergő Banzai KKK
7 Balogh Ádám Berettyó Budo SE
8 Kiss Zoltán Kyo-Shin SE Balsa
9 Molnár Bence Victory Martfű
10 Bakos Endre Szeged Ichiro SE
11 Kohut Attila Pagoda SE
12 Bihari Ferenc Sopron Kamikaze
13 Kolozsvári Richárd Power SE (Abony)
14 Horváth Máté Pusztaszabolcs
15 László Róbert Alba Regia SC
16 Hupka Márk Nagykőrös



Jun.ffi 85kg:  
No. Name Club
1 Baliga Attila Senshi SE
2 Kovács Dániel Kalocsa
3 Kopcsándi Dániel Keszthely



Jun.ffi +85kg:  
No. Name Club
1 Wiszler Csaba Victory Martfű
2 Szudi Ferenc Banzai KKK
3 Nagy Miklós Shogun SE
4 Szilágyi Bálint Biharnagybajom
5 Papp Árpád Berettyó Budo SE
6 Papp Bálint Alba Regia SC



Jun.női 55kg:  
No. Name Club
1 Magyari Dóra Victory Martfű
2 Nagy Mónika Kagami SE
3 Majoros Krisztina Castrum SC Kapuvár
4 Tóth Zsófia Siófok






Jun.női 65kg:  
No. Name Club
1 Selyem Brigitta Kagami SE
2 Lisztes Lilla Berettyó Budo SE
3 Kanizsa Gabriella Albatrosz SE
4 Gáspár Vivien Power SE (Abony)









Jun.női +65kg:  
No. Name Club
1 Száva Zsuzsanna Hajdúszoboszló
2 Mézner Brigitta Hajdúszoboszló
3 Deszpot Tímea Nagykőrös
4 Pálinkás Anikó Pusztaszabolcs



Forrás: Magyar Kyokushin Karate Szervezet

Címkék: diÁkolimpia

 

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Tóth Lajosné üzente 7 éve

Csak gyűjtöm az anyagot az oldalunkra, nem lehet sorrendbe rakni, de legalább együtt lesz. Aki ott volt a helyszínen, tudja miről van szó.

Válasz

Ez történt a közösségben:

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu