Szeretettel köszöntelek a BUSHI DOJO KARATE KLUB közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
BUSHI DOJO KARATE KLUB vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a BUSHI DOJO KARATE KLUB közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
BUSHI DOJO KARATE KLUB vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a BUSHI DOJO KARATE KLUB közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
BUSHI DOJO KARATE KLUB vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a BUSHI DOJO KARATE KLUB közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
BUSHI DOJO KARATE KLUB vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Kyokushin Karate Verseny
Keszegfalva
Kzd_Gy.0.ffi_1:
I. Fogarasi Fábrició Bushi Dojo
II. Németh Bence Bushi Dojo
III.Kocsis Gergő Dunaszerdahely
Kzd_Gy0.ffi_2:
I. Balogh Botond Várpalota
II. Gergely Márton Ekecs
III. Busnyák Attila Dunaszerdahely
Kzd_Gy.0.női_1:
I. Molnár Krisztina BHMSE
II. Tóth Eszter Dunaszerdahely
III. Varga Dóra Dunaszerdahely
Kzd_Gy.0.női_2:
I. Bakos Orsolya Virág Keszegfalva
II. Egri Tímea Dunaszerdahely
III. Sinkó Anna Várpalota
Kzd_Gy.I.ffi_1:
I. Bauer Bence Renmei SE
II. Fodor Gergő Dunaszerdahely
III. Holl Dávid Várpalota
Kzd_Gy.I.ffi_2:
I. Dömény Máté Dunaszerdahely
II. Lipót Balázs Almásfüzitői SC
III.Danis Dárius Wasabi Hetény
III.Fehérvári Bence Wasabi Hetény
Kzd_Gy.I.ffi_3:
I. Fűri Péter Keszegfalva
II. Horváth Mátyás Bushi Dojo
III.Blascsók Tibor Ekecs
III.Heinrich Tamás Victory Martfű
Kzd_Gy.I.ffi_4:
I. Pluhár Görgy Wasabi Hetény
II. Tóth András Dunaszerdahely
III.Új Misa BHMSE
Kzd_Gy.I.női:
I. Huszák Krisztina Dunaszerdahely
II. Varga Panni BHMSE
III. Lelenfi Gita Victory Martfű
Kzd_Gy.II.ffi_1:
I. Vikukel Máté BHMSE
II. Gárpár Martin Rakurai
III. Heller Péter Dunaszerdahely
Kzd_Gy.II.ffi_2:
I. Androvics János Wasabi Hetény
II. Németh Máté Wasabi Hetény
III.Nagy Ákos Keszegfalva
Kzd_Gy.II.ffi_3:
I. Molnár Dániel Almásfüzitői SC
II. Skaliczky Bálint Wasabi Hetény
III.Németh Márk Dunaszerdahely
III.Virág Erik Dunaszerdahely
Kzd_Gy.II.női_1:
I. Czibor Kinga Wasabi Hetény
II. Bernáth Evelin Rakurai
III. Melicharek Zsuzsa Dunaszerdahely
Kzd_Gy.II.női_2:
I. Demeter Virág Orsolya Ekecs
II. Burger Bíborka BHMSE
III. Bíró Katica Rakurai
Kzd_Srd.ffi:
I. Németh Gergő Rakurai
II. Ács Géza Bushi Dojo
III.Gáspár Marcell Rakurai
Kzd_Srd.női:
I. Seregély Gyöngyi Rakurai
II. Capu Sophy Renmei SE
III. Somogyi Viktória Rakurai
III.Bajcár Ádám Dunaszerdahely
Hld_Gy.I.ffi_1:
I. Kovács Dennis Keszegfalva
II. Varga Máté Bushi Dojo
III.Horváth Gerold ARSC
III. Cziria Ádám Ekecs
Hld_Gy.I.ffi_2:
I. Capu Dominte Renmei SE
II. Schwarcz Barnabás Várpalota
III.Marton Richárd Várpalota
III.Lajtos Patrik SBKSE
Hld_Gy.I.ffi_3:
I. Kiss Ádám Bushi Dojo
II. Fris Norbert BHMSE
III. Zsemlye Dávid Nemesócsa
Hld_Gy.I.ffi_4:
I. Hunyadi Marcell BHMSE
II. Farkas Bálint Shogun SE
III. Vancsek Kristóf Várpalota
Hld_Gy.I.ffi_5:
I. Lovász Miklós Keszegfalva
II. Antal Krisztián Renmei SE
III. Pató Bálint BHMSE
Hld_Gy.I.ffi_6:
I. Markovics Ádám Keszegfalva
II. Radnai Viktor Várpalota
III.Parcsetich Ernő BHMSE
III. Varga Lacika Ekecs
Hld_Gy.II.ffi_1:
I. Burai Adrián Wasabi Szentpéter
II. Bodnár Norbert SBKSE
III.Baranyovics Tamás Keszegfalva
Hld_Gy.II.ffi_2:
I. Cserepes Zoltán Nemesócsa
II. Kovács Kevin ARSC
III.Vancsek Dávid Várpalota
III.Novák Márton Várpalota
Hld_Gy.II.ffi_3:
I. Szegedi Gergő Renmei SE
II. Hupian Peter Keszegfalva
III.Király Gergő BHMSE
III.Szmulai Ádám Várpalota
Hld_Gy.II.ffi_4:
I. Trenčík Nikolas Keszegfalva
II. Körmendi Adrián Várpalota
III.Szmulai Ákos Várpalota
Hld_Gy.II.ffi_5:
I. Molnár Tibor BHMSE
II. Sinkó Péter Várpalota
III. Koltai Dominik Keszegfalva
Hld_Gy.II.női_1:
I. Straubinger Kitti Renmei SE
II. Bukovsky Orsolya Wasabi Szentpéter
III. Lestál Fanni BHMSE
Hld_Gy.II.női_2:
I. Vas Tekla Renmei SE
II. Kronekker Roberta Bushi Dojo
III. Szilágyi Fanni Victory Martfű
III.Hoffman János Victory Martfű
Hld_Srd.ffi_1:
I. Bodnár József SBKSE
II. Bajcsi Adrián Ekecs
III. Tóth Levente Renmei SE
Hld_Srd.ffi_2:
I. Tóth Róbert Bushi Dojo
II. Kecskés Márk ARSC
III.Daniel Karlíček Csehország
Hld_Srd.ffi_3:
I. Kömüves Marcell Bushi Dojo
II. Smuk Dániel Bushi Dojo
III. Angyal Gábor Keszegfalva
Hld_Srd.ffi_4:
I. Vastag Adrián Renmei SE
II. Kovács Ádám Bushi Dojo
III.Györgyövics Zsolt BHMSE
III. Takács Benjamin Bushi Dojo
Hld_Srd.női_1:
I. Horváth Kitti Renmei SE
II. Varga Hédi Ekecs
III.Unyatinszki Tímea Keszegfalva
III.Maszlag Ildikó SBKSE
Hld_Srd.női_2:
I. Farkas Adrienn Shogun SE
II. Slama Andrea Wasabi Szentpéter
III. Kis Eszter SBKSE
A legtechnikásabb női versenyző: Varga Hédi Ekecs
A legtechnikásabb férfi versenyző: Kovács Dennis Keszegfalva
A legharcosabb női versenyző: Bakos Orsolya Keszegfalva
A legharcosabb férfi versenyző: Cserepes Zoltán Nemesócsa
A legsikeresebb hazai klub: Keszegfalva
Keszegfalva, 2011 május 28.
Sensei Schwarcz Róbert
főbíró
|
|
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Kapcsolódó hírek:
Gyerek, Serdülő Európa Kupa Dunaszerdahelyen
Gyerek, Serdülő Európa Kupa
Slovakian Open II. Wasabi Szentpéter Nemzetközi Kupa 2011Előzetes nevezések
III.Ekecsi Polgármester Kupa 2011 (Sosai Oyama emlékverseny) _eredmények